Kuchyně na míru Veneta Cucine

Něco málo o Nás .

Hledáte zkušeného dodavatele moderních kuchyní, který dělá svoji práci s vášní a zakládá si na osobním přístupu? V tom případě je tu pro Vás Monad Mobilia.

Společnost Monad Mobilia působí na trhu již od roku 2013 se záměrem nabízet nábytek od předních italských značek. Jsme prověřeným dodavatelem výrobce kuchyní Veneta Cucine, který si zakládá na vysoké kvalitě a perfektním designu svých produktů. A my jsme tady od toho, abychom se postarali o kompletní zajištění kuchyně od návrhu až po samotnou realizaci. Samozřejmostí je odborná pomoc při výběru i osobní přístup. Věříme, že si Itálii zamilujete stejně jako my!

Rádi vás přivítáme v našem showroomu v Olomouci (Koželužská 31), kde můžeme probrat možnosti a ukázat vám celou nabídku. Samozřejmě nás můžete kontaktovat na telefonu 608 334 839 nebo na e-mailu info@monad.cz.
https://www.monadmobilia.cz/


Těšíme se na spolupráci!

Mgr. Branislav Lariš, Ph.D.
Mgr. Branislav Lariš, Ph.D. jednatel firmy
 Krásné zvenku, krásné uvnitř

Krásné zvenku, krásné uvnitř

Ergonomie, funkčnost a optimalizace prostorů. To jsou vlastnosti, které dělají vnitřní vybavení perfektní kuchyně v každém detailu. Vysoká kvalita materiálů zaručují plynulost pohybů, stabilitu a vysokou tichost. Široký sortiment produktů umožňuje konfigurovat každý vnitřní modul kuchyně podle svého potřeby.
Spolehlivé a odolné  kuchyně

Spolehlivé a odolné kuchyně

Nabízíme široký sortiment vybavení vnitřních zásuvek z několika materiálů. Zásuvky mají nosnost 30 kg a odolné do 100 000 otevření ,dostupné ve více barevných variantách. Otevírání dvířek s panty BLUM  je  samozřejností.
Living system

Living system

Se systémem Living Vám sladíme obývací prostor, který odděluje obytnou část od kuchyně. Sestavení modulů podle Vašich požadavků se zásadním a moderním designem, s povrchovými úpravy Veneta Cucine,  který Vám bude ladit s kuchyní.

Veneta Cucine

Největší distributor kuchyní na míru v Itálii

Co potřebujete vědět?

10 nejčastějších otázek, na které se ptáte:

V jakých rozměrech dodáváte vaše kuchyně?
- korpusy kuchyní jsou v základu vyráběny v různých velikostech do délky, hloubky a výšky, které se mohou modifikovat (v rámci technických možností) do velikosti, aby naplnili požadavky i      nejnáročnějšího klienta
Jaké kování používají kuchyně Veneta Cucine?
- Veneta Cucine ve svým standartu používá pouze kování nejvyšší kvality od BLUM – LEGRABOX, kde i velmi široké a těžké výsuvy fungují lehce díky své vysoké dynamické nosnosti 40 kg a 70 kg

Potřebujete další informace?